Apartamento Em Sao Bernardo Do Campo
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento Em São Bernardo do Campo βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία και παρέχει εύκολη πρόσβαση στο Εμπορικό Κέντρο Metropole, ένα μέρος όπου οι επισκέπτες μπορούν να κάνουν τα ψώνια τους, που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Αυτό το διαμέρισμα επίσης διαθέτει Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.
Πλανητάριο Planetario Johannes Kepler και Praça dos Meninos βρίσκονται σε απόσταση 3 χιλιομέτρων και 1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Το Παιδικό Πάρκο Αναψυχής Cidade da Criança απέχει μόνο 1,1 χλμ. από το Apartamento Em Sao Bernardo Do Campo.
Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα για όσους επιθυμούν να μαγειρεύουν. Ο σταθμός λεωφορείων Terminal Rodoviario Joao Setti, που παρέχει καλή σύνδεση με όλη την πόλη, απέχει σχεδόν 15 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο21 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Santo Andre7 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento Em Sao Bernardo Do Campo;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento Em Sao Bernardo Do Campo στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Apartamento Em Sao Bernardo Do Campo;
Το το Apartamento Em Sao Bernardo Do Campo παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Em Sao Bernardo Do Campo;
Οι επισκέπτες του το Apartamento Em Sao Bernardo Do Campo μπορούν να φέρουν κατοικίδια.